Otro Mundo Birdie Oversize Sweatshirt

          Alışveriş yapabileceğimiz pek çok marka, pek çok model ve tarz giysi mevcut. Fakat internetin hayatımıza girmesiyle, televizyonda reklamlarını görmeye alıştığımız markalar dışında, tasarım ve özgün markalara da kolaylıkla ulaşabilir ve keşfedebilir olduk. En yenilerini incelediğimiz sayfamızda, bugün bu markaya yer veriyoruz; Otro Mundo Birdie Oversize Sweatshirt, farklı tarzıyla karşınızda.

          Moda, hayatımızın merkezinde yer alan temel unsurlardan biri. Alışveriş yaptığımız markalar ise bazen fark etmesek de bütünüyle hayatımızın içerisinde yer alır. Çoğu zaman bundan sıkılıp, kendimize yeni alternatifler aradığımız da olmaktadır. Bize sunulan seçenekler arasında birbirine benzemeyen, aynı zamanda da bizi yansıtabilecek ürünler olsa keşke diye düşünürüz bazen. Tam da öyle bir marka/ürün bulduk ve sizinle tanıştırıyoruz; Otro Mundo Birdie Oversize Sweatshirt.

          Otro Mundo Birdie Oversize Sweatshirt, diğer “sweatshirt”lerden farklı olarak birbirinden farklı tasarımcıların kolektif çabaları sonucu ortaya çıkan, genç ve özgün bir moda markasının ürünü. Üzerinde yaratıcı hikayeler ve sıra dışı kompozisyonlar olan ürünlerin arasından seçtiğimiz bu üründe, bir kuş deseni mevcut. Ürünün ismi de buradan geliyor. Su bazlı baskı boya tekniği kullanılarak oluşturulan ürünün tamamı pamuklu kumaştan üretilmiş.

          Markanın tüm ürünleri gibi Otro Mundo Birdie Oversize Sweatshirt de sınırlı sayıda üretilmiş. Bunun amacı, markanın yeni ürünlerine yer açmak istemesi ve bu sayede yeni ürünler yaratma heyecanını bünyesinde yaşaması olarak gösterilmiş. İlham kaynağını ürünlerinden alan markanın yeni ürünlerini görmek ve bu ürüne sahip olmak için biraz hızlı davranmak gerekebilir.

CEVAP VER