Hüsnü Arkan – Erkan Oğur: Tutuşsun

          Hüsnü Arkan ve Erkan Oğur, ülkemizde en iyi müzik yapanlar arasında uzun süredir yerlerini koruyan iki sanatçı. Hüsnü Arkan’ı Ezginin Günlüğü grubu ile tanıdık. Söz yazarlığı, besteciliği ve yorumculuğu ile tartışılamayacak kadar güzel eserlere imza attı. Daha sonra bu gruptan ayrıldı fakat tek başına yaptığı albüm çalışmaları ile çizgisini korumaya ve üretmeye devam ediyor… Müzik camiasına adını altın harflerle kazıyan bir başka isimse Erkan Oğur. Çaldığı ve  hatta icat ettiği enstrümanlarla da hayranlık uyandıran sanatçı, albüm ve konserleriyle geniş bir kitleyi etkilemeyi sürdürüyor. Bülent Ortaçgil gibi sanatçılarla da aynı sahneyi paylaşan sanatçı, gittiği her yerde müzik ziyafeti çekiyor dinleyenlerine. Fakat bu kez daha farklı bir ortaklık ve çalışma ile karşı karşıyayız: Hüsnü Arkan ve Erkan Oğur’un birlikte çalıştıkları “Tutuşsun” şarkısı, en yeniler arasına girmiş durumda.

Hüsnü Arkan-Erkan Oğur-Tutuşsun-en yenileri-2

          Şarkı, Erkan Oğur’un misafirliği ile tanıtıldı ve hazırlanan klip bugün itibariyle YouTube üzerinden izlenebilecek. Ayrıca dijital müzik kanallarında da şarkıyı dinleyebilmek mümkün olacak.

          Ada Müzik etiketi ile sunulan “Tutuşsun”, uzun süredir her iki sanatçıdan yeni şarkı bekleyenler için güzel bir sürpriz oldu.

          Teknolojinin daha aktif kullanımı ile artık bu gibi yeni çalışmalara daha kısa sürede ulaşabiliyor olmak da bizim için güzel bir gelişme. Her iki sanatçıya da mutluluk ve başarı diliyoruz.

CEVAP VER