Golden Rose Oval Makyaj Fırçaları

          Kusursuz makyaja giden yolda kullanılan ürünler kadar makyaj fırçalarının da önemli bir yeri olduğu tartışılmaz bir gerçek. Her ne kadar hünerli eller makyaj uygulamasının başrol oyuncusu gibi gözükse de, profesyonel ve kusursuz bir uygulama için makyaj fırçalarına ihtiyacımız var. Makyaj ürünlerinin dev bir sektör haline geldiği günümüzde her gün yeni bir trendle karşılaşıyoruz. Yıllardır kullandığımız makyaj fırçaları makyaj çantalarında yerlerini korusalar da şekilleri değişti. Kaşık görüntüsünü andıran, Golden Rose Oval Makyaj Fırçaları bugün En Yenileri’nin konuğu.

Golden Rose Oval Makyaj Fırçaları-en yenileri

          Son zamanlarda tüm kozmetik markaları birbirinden farklı ve işlevsel makyaj fırçaları piyasaya sürüyorlar. En yeni oval makyaj fırçası koleksiyonunu makyaj severlerle buluşturan Golden Rose da bu furyaya katılan markalardan biri.  2016 senesinin başlarında ilk kez adını duyduğumuz oval makyaj fırçaları kısa sürede yabancı makyaj artistleri tarafından çok tutulan ürünler haline gelmişti.

          Peki, Golden Rose Oval Makyaj Fırçaları’nı diğerlerinden ayıran özellikleri nelerdir? Oval tasarımıyla, bir kaşığı andıran makyaj fırçaları oldukça ergonomik bir tasarıma sahip. Uygulamak istediğiniz makyaj ürününü cildinize güzelce yayabilme imkânı sağlıyor. Görüldüğü üzere klasik makyaj fırçalarından farklı olarak yüze paralel olarak uygulanıyorlar.  Cilde zarar vermeyen, bakteri oluşumunu engelleyen Golden Rose Oval Makyaj Fırçaları’nın bu farklılığı ürünlerin daha iyi uygulanmasını ve ciltle daha iyi bütünleşmesini sağlıyor.

Golden Rose Oval Makyaj Fırçaları-en yenileri

          Golden Rose Oval Fırçaları, fondöten, allık, kapatıcı, liner ve ruj uygulamaları için beş farklı boyutta karşımıza çıkıyor. Bu çeşitliliği sayesinde yüz, yanak ve boyun bölgenize fondöten, allık ve kontür uygulamalarında ideal sonuçlar veriyor.

          Kaşık fırçalar yalnızca ten makyajında değil, göz makyajında da büyük kolaylık sağlıyor. Golden Rose Oval Liner Fırçaları, alt ve üst kirpik diplerine ve göz kenarlarına orta kalınlıkta çizgi şeklinde uygulama yapabilmenize imkân tanıyor.

          Makyaj dünyası 2017 yılında karşımıza daha ne tür yenilikler çıkaracak bilinmez ama yeni yılda da en yeni ürünler için En Yenileri’ni takipte kalın.

CEVAP VER