Fikret Dedeoğlu – Yıldız Tilbe Klibi

          Klip çekimleri albümlerin tanıtımlarının yanında görselliğin ön plana çıkarılmasıyla kısa fakat hoş bir seyir imkanı veriyor. Geçmişte birçok farklı çekim, oyuncu ve hikayeyle ilgi çeken klipler, bugün teknolojiyi de yanına alarak güncel bir formatla yayına hazırlanmakta. Öte yandan, şarkıcıların meslektaşları ile birlikte rol aldıkları klipler de dinleyici ve izleyicilerin ilgisiyle karşılanır. Bunun en yeni örneklerinden biri Fikret Dedeoğlu ile Yıldız Tilbe‘nin birlikte rol aldıkları klip oldu. İki ünlü ismin aynı video içerisindeki rolleri izleyenler için hoş bir sürpriz olarak kayıtlara geçti.

Fikret Dedeoğlu-Yıldız Tilbe-en yenileri-2

          “Unutamazsın” isimli şarkıya çekilen klip, aynı zamanda Fikret Dedeoğlu’nun son albümü için hazırladığı üçüncü klip olma özelliğini taşıyor. Klip senaryosuna göre ayrılık yaşayan Fikret Dedeoğlu’nu Yıldız Tilbe teselli ediyor. Şarkıcı dayanışmasının bu öyküye de ironik bir şekilde yansıması bir başka ilginç detay olarak öne çıkıyor böylelikle.

          Klipte bu iki ünlü ismin dışında güzel bir oyuncu da rol almış: Şeyda Terzioğlu. Yönetmenliği üstlenen isimse şarkıcının büyük değer verdiği bir yönetmen olan İrem Haykır‘ı görüyoruz.

Fikret Dedeoğlu-Yıldız Tilbe-en yenileri-3

          Klibin çekimleri için bu işin en çok tercih edildiği İstanbul şehri seçilmiş. Karaköy ilçesindeki bir mekanda gerçekleştirilen çekimlerin ardından internet ve televizyon ekranlarında izleyicinin karşısına çıkmış durumda.

CEVAP VER