Alterra Dudak Bakım Yağı

          Alterra Dudak Bakım Yağı, dudak bakım ürünlerinin en yenilerinden.

          Soğuk kış günlerinde cildimizden daha fazla kuruyan bir yer varsa o da dudaklarımız. Çünkü dudaklarımız en hassas yerlerimizden biri. Dudak derisinin ince olması ve burada bulunan yağ dokusunun azlığı bu hassasiyete neden olmaktadır. Bu nedenle cildimize gösterdiğimiz özeni dudaklarımıza da göstermeliyiz. Rossmann mağazalarından tanıdığımız Alterra markasının en yenisi “Alterra Dudak Bakım Yağı”, kuru ve çatlamış dudaklara ihtiyacı olan bakımı sağlamak için raflarda yerini aldı.

Alterrra Dudak Bakım Yağı-en yenileri

          Dudakların kurumasını ve çatlamasını önlemek için düzenli olarak nemlendirmek şart! Nemli ve parlak dudaklara sahip olmak için yağların gücünden yararlanmak da mümkün. Şeffaf yapıya sahip, organik ahududu içerikli Alterra Dudak Bakım Yağı size kadife yumuşaklığında dudaklara sahip olmayı vaat ediyor.

          Bütün sektörlerde olduğu gibi güzellik sektöründe de doğal ürünlere yönelme var. Bu sebeple doğal ve organik makyaj ve bakım ürünlerini raflarda sıkça görmeye başladık. Alterra Doğal markası da bunlardan biri. Vegan ürünler üreten Alman firması, doğaya saygılı ve onu korumaya yönelik bir yaklaşımla ürünlerini bizlerle buluşturuyor.

          Alterra Dudak Bakım Yağı, içeriğindeki organik zeytinyağı, organik jojoba yağı ve Hint yağı ile kuru ve çatlamış dudaklara ihtiyacı olan bakımı sağlarken, onları pürüzsüzleştiriyor ve yumuşatıyor. Sentetik renklendirici, koku ve katkı maddeleri, silikon, parafin ve diğer mineral yağlar içermeyen Alterra Dudak Bakım Yağı’nın cilde uyumu dermatolojik olarak da test edilip, onaylanmış.

          Bu soğuk kış günlerinde ellerinizi ve cildinizi nemlendirirken dudaklarınızı da korumayı unutmayın. Alterra Dudak Bakım Yağı’nın besleyici içeriği ile sağlıklı dudaklara ulaşmak artık çok kolay.

CEVAP VER