Koton Desenli Sütyen

          En önemli giysimiz belki de sütyenler. Tüm gün giydiğimiz, hem meme sağlımıza uygun, hem rahat, hem de deseni ve şekliyle sevdiğimiz sütyeni bulmak o kadar da kolay değil. Bunun için pek çok marka ve model tasarlansa da her kadının tercihi çoğu zaman birbirinden çok farklı olabiliyor. Bazen sadece iç çamaşırı satan markaları tercih ederken, bazen de her tarz ürün yelpazesine sahip markaların ürettiği ürünleri benimseyebiliyoruz. Bunlardan biri olan Koton Desenli Sütyen, markanın en yeni ürünleri arasında yerini almış.

Koton-Desenli Sütyen-en yenileri

          Günlük hayatta, sporda, işte, evde, hatta bazen uyurken bile kullandığımız ürünlerden biri sütyenler. Hayatımızın bu kadar içinde olan bu ürünlerin, giyim yerlerine göre de pek çok modeli mevcut. Örneğin, spor yaparken vücudumuzu saran, boyundan ve arkadan kavrayan, lastikli modelleri tercih ediyoruz. Bunun temel nedeni, hareket halindeyken göğüs bölgemizin hareket kabiliyetini minimuma indirip, hareketimize engel olmamasını sağlamak oluyor. Bu tarz modelleri, spor markaları, iç çamaşırı markaları gibi hemen hemen her tarz giyim ürünü üreten komplekste bulabiliyoruz. Alternatifin bu kadar fazla olması, modellerin çeşitlenmesini beraberinde getiriyor ve kendi göğsümüze uygun sütyeni bulmaya imkan sağlıyor. Koton Desenli Sütyen de bu alternatifler içerisinde en göze çarpanlar arasında.

          Son dönem spor ürünlerinde de yenilikleriyle kendinden söz ettiren Koton markasının en yeni modellerindeki Koton Desenli Sütyen, tam da bu spor tarz sütyenlere örnek niteliğinde. Boyundan, göğsün üstünden ve altından destekleyen lastik yapı, hareket kabiliyetini oldukça engelleyici yönde. Ayrıca modelin arkadan kopçalı olması, sırt bölgesini destekleyerek, siz spor yaparken oluşacak herhangi bir sırt ağrısının da önünde geçiyor. Markanın spor bölümü de diğer ürünleri gibi konfor vaat etmeye devam ediyor.

CEVAP VER