Ayla Çelik – Aynalı Dolap

          Türk Müziği piyasasına yeni ve derin bir soluk getiren Ayla Çelik, hız kesmeksizin devam ettiği çalışmalarına bir yenisini ekleyerek sevenlerinin karşısına çıktı. “Aynalı Dolap” isimli şarkısına çektiği klip, en yeniler arasında yeniden sivrilen bir çalışma oldu.

Ayla Çelik-Aynalı Dolap-en yenileri-2

          “Ben” ismini verdiği albümle müthiş bir çıkış yakalayan şarkıcı, geçen yılın en tutulan yorumcularından biri olmayı hak etmişti. Yazdığı sözlerle de büyük başarı elde eden Ayla Çelik, yıl sonunda aldığı ödüllerle kariyerini taçlandırma mutluluğuna erişti.

          “Aynalı Dolap”, sanatçının en çok ilgi gören hüzünlü çalışmalarından biri. Sözlerde yine Ayla Çelik imzası var. Beste ve düzenlemede ise hepimizin yakından tanıdığı iki ismi görüyoruz: Gökhan Tepe ve Mustafa Ceceli.

Ayla Çelik-Aynalı Dolap-en yenileri-3

          Şarkı için çekilen klipte öncekilerde olduğu gibi yine Bedran Güzel imzası var. Mekan olarak Riva sahili ve ünlü dizilere de ev sahipliği yapmış Taş Ev seçilmiş. Şarkıcı bu klipte yalnız bir şekilde rol alıyor ayrıca.

          Aynı albümün dördüncü şarkısı olan klip, ekranlarda dönmeye başladığı ilk andan itibaren yoğun bir ilgi ile karşılanmış durumda. Her çalışmasından sonra şarkıcının popülaritesini artırdığını söyleyebiliriz.

CEVAP VER