Nars Sarah Moon Göz Kalemi

          Gözleri güzel ve parlak olan bir kadın, her zaman daha fazla ilgi odağı olacaktır. Gözlerin güzelliğini ve parlaklığını ortaya çıkarmada en önemli faktör göz makyajıdır denilebilir. Bu konuda kadınların en iyi yardımcılardan biri ise göz kalemleridir. Nars’ın en yenisi Nars Sarah Moon Göz Kalemi ile arzu ettiğiniz çarpıcı ve etkileyici bakışları elde etmek artık eskisinden daha kolay.

          Klasik stillerden en çarpıcı bakışlara dek göz kalemi makyaj çantalarının en güvenilir oyuncularından! Onun yardımı ile saniyeler içinde bakışlarınızı parlatabilir, gözlerinizi olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz. Nars markası bu alanda da kalitesini ve farkını ortaya koyan bir ürünle karşımızda. Nars Sarah Moon Göz Kalemi, ışıltılı yapısı, yoğun rengi ve dokusuyla bakışlarınızda istediğiniz vurguyu elde etmede sizi hayal kırıklığına uğratmayacak nitelikte bir ürün.

Nars Sarah Moon Göz Kalemi-en yenileri

          Hepinizin bildiği gibi göz kalemleri, hem kullanım kolaylığı, hem de daha doğal bir görünüm ortaya çıkarması açısından elimizin sıkça gittiği makyaj malzemelerinin başında gelir. Özellikle eyeliner gibi kullanılmaya uygunluklarının yanı sıra, rengi dağıttığınızda dumanlı göz makyajına sahip olmanızı da sağlarlar. Nars Sarah Moon Göz Kalemi ile göz makyajında arzuladığınız dokunuşları kolay ve hızlı bir şekilde yaratabilirsiniz.

          Nars Sarah Moon Göz Kalemi, asansörlü tasarımı sayesinde kalemtıraş ile ucunu açmaya ihtiyaç duymayacağınız bir ürün. Ürünü alttan çevirerek ucunu çıkarabiliyorsunuz. Kalemin ucunu sadece kullanacağınız kadar çıkarma imkanı olduğundan, uygulama sırasında kırılma riski de ortadan kalkıyor.

          Bazen basit bir göz kalemi, gözlerinizi irileştirecek çok güçlü bir formül olabiliyor. SichuanPaslı Kahverengi ve Witching HourIşıltılı Kömür Siyahı olmak üzere 2 rengi bulunan Nars Sarah Moon Göz Kalemi, kalıcılık konusunda da beklentileri sonuna kadar karşılayacak bir ürün.

CEVAP VER