Exquise Triko Yelek

          Her gün giyecek yeni bir şey bulmak, özellikle kadınlar için çoğu zaman stres kaynağı olabiliyor. Yine de giyside uyum yakalama ve şık olma kaygımızı bir şekilde giderebiliyoruz ancak farklı olmak istediğimizde zorlandığımız durumlar da mevcut. Böyle durumlarda çevremizde kolaylıkla ulaştığımız markalar bizi tatmin etmiyor ve yeni şeyler arıyoruz. Tam da bu açığı kapatan bir marka olan Exquise Triko Yelek, En Yenileri’de karşınızda.

          “Giyecek hiçbir giysim yok” tabiri hepimizin bazı zamanlarda kurduğu cümlelerdendir. Bunun söyleniş nedeni, nicelikten ziyade niteliği vurgulamaktır aslında. Belki dolabımızda pek çok giysi vardır ama bizi heyecanlandıran, içinde farklı hissedeceğimiz bir ürün bu gibi durumlarda bulunmaz ve yeni arayışlara geçeriz… Bu yazıda tam da bu yaraya merhem olan bir markayı inceleyeceğiz. Exquise markası, 2008 yılında kurulan yeni bir marka; fakat yeni olmasına karşın ünü uluslararası seviyede yayılmış durumda. Bu minvalde bize de çok yabancı bir marka olduğu söylenemez. Televizyonda izlediğimiz pek çok kadın dizi oyuncusu ile programcının üzerinde bu markanın ürünleri var.

          Sizler için, En Yeniler üzerine derlediğimiz bu yazımızda “Exquise Triko Yelek”i seçtik. Markanın farklı ve her andan keyif alan kadınlar için zamansız kostümler tasarladığı vurgusunu bu küçük üründe bile görebiliyoruz. Lacivert renkte, triko kumaştan tasarlanan yelek, alışılmışın dışında bir tarzda, arkadan düğmeli olarak tasarlanmış. Önünde bırakılan sadelik, iki adet yırtmaç ile hareketlendirilmiş. Kemer ile de kombinleme alternatifi sunan markanın birbirinden farklı ürünleri mağazalarda sizleri bekliyor.

CEVAP VER