Yine Sevebilirim

          Müzik dünyasının gündemine düşen en yeni gelişmelerden biri Tuna Kiremitçi ve Yıldız Tilbe klibi oldu.

          Tuna Kiremitçi ve Yıldız Tilbe yıllardır çalışmaları ile yakından tanıdığımız iki isim. Tuna Kiremitçi, edebiyat ve müzik alanında eserler veren, çok yönlü olarak niteleyeceğimiz bir isim.Yazdığı romanlarla yüksek satış rakamlarına ulaşarak geniş bir kitleye ulaşmayı başardı. Geçtiğimiz yıllarda yaptığı müzik çalışmaları ise sevenlerinin kendisi ile ilgili bildiği özellikler arasında.

Tuna Kiremitçi ve Yıldız Tilbe Klibi-en yenileri-2

          Yıldız Tilbe içinse söylenebilecek çok fazla söz yok açıkçası. Sezen Aksu‘ya vokalistlik yaparak başladığı profesyonel müzik hayatını yıllardır yaptığı albümlerle taçlandırdı. İlk albümünden itibaren milyonlarca dinleyicinin favorisi.

          Mesleklerinin zirvesindeki bu iki isim, “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” albüm projesinde bir araya geldi. Projede ayrıca Jehan Barbur, Özge Fışkın, Öykü Gürman, Gonca Vuslateri, Pamela, Sena Şener ve Gülçin Ergül de bulunuyor.

Tuna Kiremitçi ve Yıldız Tilbe Klibi-en yenileri-3

          Tuna Kiremitçi ve Yıldız Tilbe, albümde “Yine Sevebilirim” isimli şarkıyı seslendirmiş. Şarkının hem sözleri, hem de müziği Tuna Kiremitçi’ye ait. İlk andan itibaren büyük ilgi gören ve beğeni kazanan şarkı, çekilen kliple birlikte şimdi daha popüler.

          Diğer yorumcuların iyi performansları ile de takdiri hak eden albüm, her yeni klipte itibarını katlayan bir performans gösteriyor. Bu farklı çalışma, arşiv meraklıları için önerilebilecek bir kalitede.

CEVAP VER