Otacı Meyveli Şampuan

          Otacı Meyveli Şampuan, Otacı markasının en yenilerinden.

          Daha parlak ve daha canlı saçlara sahip olmayı kim istemez? Çünkü saçlarımız bizi biz yapan, dış görünüşümüzü en çok etkileyen faktörlerden biridir. Buna bağlı olarak psikolojimiz de bundan etkilenir. Bazı günler saçlarımız için aldığımız bir iltifatla günümüzün geri kalanı harika geçebilir. Saçların güzel ve sağlıklı görünmesinde, ihtiyaca uygun şampuan kullanmak oldukça önemli bir yere sahip. İnsan sağlığını ön planda tutarak ürünlerini üreten Otacı markasının en yenisi Otacı Meyveli Şampuanlar, farklı ihtiyaçlara göre geliştirilmiş dört farklı seçeneğiyle karşımıza çıkıyor.

          Şampuanınızı seçerken, her şeyden önce ihtiyacınıza uygun ürünü seçmeniz gerektiği gerçeğini asla atlamayın. Sağlıklı saçlara giden yol, aynı zamanda sağlıklı içeriğe sahip ürünlerden geçiyor. Bu konuda hatırı sayılır yerli markalardan biri olan Otacı, geleneksel tedavi yöntemlerini modern teknoloji ile birleştirerek, ürünlerini ilaç hassasiyetiyle bizlerle buluşturuyor. Kuru, yağlı, boyalı ve normal saçlar için üretilen Otacı’nın bu en yeni Meyveli Şampuanları, saç derisine zarar vermeden, saçlarda derinlemesine temizliği amaçlıyor.

          Farklı Saç Türleri İçin Farklı Şampuanlar

          Yağlı saçlar, saç derisinde yağ oranı fazla olan saç tipleridir. Otacı Meyveli Şampuan serisinde bulunan, yağlı saçlara özel olarak geliştirilmiş Yeşil Elma ve Naneli Şampuan, düzenli kullanımda saç derisindeki sebumun dengelenmesine yardımcı nitelikte. Ayrıca yeşil elma ve nane aroması da saçlarınızda ferah ve hoş bir koku bırakıyor.

          Kuru, yıpranmış ve boyalı saçlara sahip kişilerin tercihi, nemlendirme ve bakım yapma özellikli şampuanlardan yana olmalıdır. Seride boyalı saçlar için Portakal ve Tarçınlı Şampuan, kuru saçlar içinse Vanilya ve Hindistan Cevizli Şampuan bulunuyor. Bunlar nem dengesini kaybeden saçların yeniden nem kazanması ve beslenmesine olanak sağlıyor.

          Normal saçlar için şampuanlar ise, saç derisinin nem ve yağ oranını dengede tutar. Serideki Şeftali ve Aloe Veralı Şampuan, saçları hassas olarak temizliyor, yumuşatıyor ve kolay şekil almasını sağlıyor.

          Hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilen doğal Otacı Meyveli Şampuanlar, saçlarınızın özündeki ışıltı ve sağlıklı görünümü geri kazanmanıza yardımcı olurken, hoş meyve kokularıyla da kendinizi şımartmanıza imkân veriyor.

CEVAP VER