Pepee: Birlik Zamanı

          Pepee çizgi filmi uzun yıllardır çocukların sevgilisi olmayı başardı. Hatta kimi ebeveynlerin de çocuklarıyla birlikte onu izleme alışkanlığı edindiği bilinen bir gerçek. 20 Ocak tarihi itibariyle vizyona girecek olan “Pepee: Birlik Zamanı”3 boyutlu ve animasyon versiyonu ile yine ailelere hitap ediyor. Sömestr tatilinde sinemaya gitmek isteyen küçükler için değerli bir alternatif olacak film.

          Yönetmenliği üstlenen isim olarak Hüseyin Emre Konyalı‘yı görüyoruz. Yapım ve senaryoda Ayşe Şule Bilgiç var. Seslendirme kısmında ise başta Pepee’yi seslendiren Yağız Alp Şimşek bulunuyor. Ayşe Şule Bilgiç aynı zamanda seslendirme işinde de rol üstlenmiş. Ayrıca Iraz Elif Kıraç, Çağrı Manas Kıraç, Emre Törün ve Meryem Atmaca da seslendirme kadrosunda yer almış.

          Karlı ve yağmurlu günlerin ardından gelen tatilde çocuklar için eğlenceli vakit vaat ediyor yapım.

Özet:

          Dedesinin kendi laboratuvarında teknolojiye uygun bir şekilde tasarladığı balonla yolculuğa çıkan Pepee, ülkemizin gökyüzünde dolaşmaktadır. Önce Nemrut, ardından Göbeklitepe ve son olarak Kapadokya’ya ulaşır. Başına gelen olaylardan sonra hangi sonuçlara ulaşacağı ise bir soru işareti olarak durmaktadır. Sevmek, birlik olmak ve gerçeğin ne olduğunu bulmak gibi soruların cevabını bulması gerekecektir.

CEVAP VER