LTB Fasara Erkek Kaban

          Çetin geçen kış şartları, bizi dışarıya çıkarken daha sıkı giyinme konusunda her geçen gün uyarıyor. Bir gün önce ıslanan, kara bulanan dış giysilerimiz ertesi gün iş göremez hale gelince, bize de kaban alternatifleri aramak düşüyor. En yeni ürünlerde alternatif arayanlar için bugün LTB Fasara Erkek Kaban‘ını güzel bir seçenek olarak inceliyoruz.

          Dolabımızda pek çok kabanımız bulunsa da, her modelin giyileceği yer farklı oluyor. Bu çoğu zaman kişinin giyim tarzı ile ilgili olsa bile, yerine ve havaya göre giyinmek sosyal çevremizde bizi belirleyen temel unsurlar arasında geliyor. Örneğin kumaş kabanlar genellikle resmi kurumlarda çalışanların tercih ettiği ürünler olurken, dışarıda veya mobil bir işe sahip olanlar ise daha çok içi tüylü, kapüşonlu, tek parçada pek çok konforu kişiye sunan kabanları tercih ediyor. Bu ürünler hafta sonu dışarı çıkarken de kişiye alternatif olarak sunuluyor. Kumaşlarının yapısı, daha az kir tutması ve rahatlığıyla ilgi görüyor.

LTB- Fasara Erkek Kaban-en yenileri

          LTB Fasara Erkek Kaban, tam da bu ikinci tip kabanlara örnek bir kaban modeli olarak tasarlanmış. Uçlarında tüyleri olan, kapüşonlu, pek çok cebe sahip, tamamı pamuk kumaştan üretilmiş bir kaban. Markanın spor çizgisine uygun bir ürün olarak tasarlanan üründe, siyah ve yeşil olmak iki renk seçeneği bulunuyor. Spor kaban arayışında olan erkeklere, sıcak ve nefes alan yapısıyla LTB Fasara Erkek Kaban uygun bir seçenek olarak sunuluyor.

CEVAP VER