Ece Seçkin’in Yeni Klibi: Olsun

          Ozan Doğulu‘nun desteği ile ülkemizin müzik piyasasına adım atan Ece Seçkin, hayran kitlesini epey artırdı. Geçtiğimiz yılın yaz aylarında birçok kişinin diline takılan şarkılarla anılmaya devam etti. Şarkıcının en yeniler arasına giren yeni klibi “Olsun” isimli şarkısına çekildi ve şimdiden yankı uyandırmaya başladı.

Ece Seçkin Olsun-en yenileri-2

          Şarkı, yeni dönemin dikkat çeken slow şarkılarından biri. Şarkıcının son albümü “Zamanım Yok” içerisinde yer almış ve dinleyenler tarafından büyük beğeniyle karşılanmıştı. Hem sözleri, hem de müziği Gülden Mutlu tarafından kotarılan “Olsun”un düzenlemesi ise Mustafa Ceceli tecrübesi ile yapıldı.

          Şarkının klibi için İstanbul‘un farklı semtleri çekim yeri olarak kullanıldı. Ayrıca yine İstanbul’daki bir stüdyo kayıt için seçildi.

Ece Seçkin-Olsun-en yenileri-3

          Klibin yönetmen koltuğunda kimin oturduğuna baktığımızda ise Murad Küçük ismini görüyoruz. Klipte Ece Seçkin’le birlikte oyunculuk yapan bir diğer isimse Batuhan Sevimo olmuş.

          Geçtiğimiz aylarda “Adeyyo” isimli şarkısı ile özellikle genç hayranlarının ilgisini çeken şarkıcı, bu kez hüzünlendirerek aynı ilgiyi topluyor. Sosyal medya ve ekranlar üzerinde şimdiden birçok insana ulaşmaya başladı klip.

CEVAP VER