Türkiye’nin İlk Internet Dizisi: Masum

          Internet, hayatımızda kapladığı alanları giderek daha fazla değiştirip genişletiyor. Televizyonun tahtını epey bir salladığını bünyesinde toplanan yeni projelere bakarak görebiliyoruz. Ekranlarda çeşitli nedenlerden dolayı yer bulamayan yapımlara yeni bir alan açması, gelecekte rollerin nasıl değişeceği ile ilgili fikir verebilir. Nitekim bu yönde gelişen çalışmaların artışı bu tezi doğrular nitelikte. Türkiye‘nin ilk internet dizisi “Masum”, iddialı bir kadroyla yayın fırsatı bularak bu konuda öncülük ediyor.

Masum-en yenileri-2

          Oyuncu kadrosunda ilk dikkat çeken isim, Türk Tiyatro ve Sinema dünyasının en saygın isimlerinden biri olan Haluk Bilginer. Yine kariyerlerinde en üst noktalara gelmiş Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Tülin Özen ve Serkan Keskin gibi isimler de mevcut kadro içerisinde.

Masum-en yenileri-3

          Yönetmen koltuğunda Seren Yücesenaryo kısmında Berkun Oya‘yı gördüğümüz dizi, bu anlamda da yetkin isimlerle donatılmış.

          Her biri 1 saat olmak üzere 8 bölümden oluşan diziyi seyirciyle BluTV buluşturacak. İlk bölümün yayın tarihi ise 27 Ocak olarak duyuruldu. BluTV, kısa bir süre önce “Behzat Ç.” dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanacağı yeni adres olarak da gösterilmiş ve adından söz ettirmişti.

          Komiser Cevdet isimli karakterin eşiyle birlikte bir çiftlik evinde huzurlu bir hayat sürdürürken, oğullarının getirdiği kötü bir haberle savrulan yaşamlarını konu edinecek dizi.

          Masum, göreceği ilgi doğrultusunda yeni projelerin hayata geçmesi için öncü rol oynayabilir. Projenin ne ölçüde ilgi göreceğini ise önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

 

CEVAP VER