Sefa – Sonunda

          Başta İstanbul olmak üzere birçok şehrimizde eğlence hayatının nabzının attığı mekanlar var. Geçmişte, gazino gibi mekanların ağırlıkta olduğu dönemlerde bu yerler çok daha ağırlığı olan mekanlar olarak biliniyordu. Buralarda sahne alabilmek her yorumcunun hayaliydi; ulaşılması zor bir mevkiydi o sahnelerin tozunu yutmak. İçerik ve nitelik olarak değişiklik göstermiş olsa da, eğlence kültürü yine İstanbul merkezli olarak ilgi çekiyor. Kimi şarkıcıların bu mekanlarda boy gösterdikten sonra müzik piyasasındaki yerlerini sağlamlaştırdığı ise bir gerçek. Sefa da kendini bu şekilde tanıtan ve şöhret olan isimlerden biri. “Sonunda” ismini verdiği maxi single ile en yeniler arasına kısa bir süre önce girdi.

          “Arada Kaldım”, “Ata Sata” ve “Caymaya Meyilliyim” isimli şarkılardan oluşan albüm, tanıtıldığı günden itibaren büyük beğeni kazandı.

          Albüme konu olan şarkılar Ebru Elver, Cüneyt Asi Duru ve Nurhat Şensesli imzası taşıyor. Düzenleme tarafını Burak Buluç‘un üstlendiği albüm Sekiz Müzik Yapım etiketi ile sunuldu.

          “Arada Kaldım” şarkısı, aynı zamanda albümün ilk klip çekilen şarkısı oldu. Yönetmenliğini Talat Oflaz‘ın üstlendiği klipte şarkıcıya eşlik eden isimse ünlü manken Sema Şimşek.

CEVAP VER