Recep İvedik 5

          Recep İvedikŞahan Gökbakar‘ın çocukluğunda karşılaştığı gerçek bir karakterden esinlenerek yarattığı bir tipleme. Televizyon ekranlarındaki başarısının ardından Gökbakar’ın milyonlarca seyirciye ulaşmasında ana etken oldu. İlk filmin gördüğü yoğun ilginin ardından peş peşe çekilen devam filmleriyle aynı başarı tekrarlanıyor. Serinin en yeni filmi Recep İvedik 5, önceki gün yayınlanan fragmanı ile yeniden yankı uyandırmış durumda. Film, 17 Şubat tarihi itibariyle vizyona girerek seyircileriyle buluşacak.

Recep İvedik 5-en yenileri-2

          Yönetmenliğinde Togan Gökbakar‘ı gördüğümüz filmin senaryo kısmını yine yönetmen ve Şahan Gökbakar üstlenmiş. Başrol oyunculuklarında Şahan GökbakarDeniz Ceylan ve Orkan Varan var.

Recep İvedik 5-en yenileri-3

          Filmin çekimleri için İstanbul, Antalya ve Üsküp gibi şehirler seçilmiş. Renkli görüntülerle bezenen filmde bu şehirlerin de etkisi var.

Recep İvedik 5-en yenileri-6

          Recep İvedik karakteri, serinin bu yeni filminde sporun farklı dallarına el atmak zorunda kalması ile dikkat çekiyor.

Recep İvedik 5-en yenileri-4

          Bundan önceki Recep İvedik 4 filmi 7 milyonu aşkın seyirci toplayarak gişede kırılması zor bir başarıya imza atmıştı. Bu son filmde kaç seyirciye ulaşılacağı ise şimdiden merak konusu.

Recep İvedik 5-en yenileri-5

Özet:

          Recep İvedik, mahalle sakinlerinden İsmet’in hayatını kaybetmesi üzerine arkadaşları ile birlikte ailesini ziyarete gider. İsmet, Milli Takım kafilesini Makedonya’ya götürecek ekiptedir ve ailesi bu yarıda kalan işi Recep ve arkadaşlarının üstlenmesini rica eder.

          Genç bir sporcu grubundan oluşan Milli Takım kafilesi, bu yeni ekiple müsabakalara gidecektir ancak beklenmedik bir kötü sürpriz işin seyrini değiştirir. Recep İvedik, kazanmaktan başka bir şey düşünmemekte ve tüm engellere rağmen bu başarıya ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun için de kolları sıvar ve bizzat işin başına geçer.

 

CEVAP VER