Nuxe – Nuxellence Göz Çevresi Bakım Kremi

Nuxe – Nuxellence Göz Çevresi Bakım Kremi

          Göz çevresi bakımı, cilt bakım ritüelinin adeta üvey çocuğu gibidir, istediği ilgiyi asla göremez. Yüzümüzde yaşlılık belirtilerinin en erken görülmeye başlandığı bölgenin göz çevresi olduğunu düşünürsek, aslında bu bölgeye daha fazla önem göstermemiz gerektiği sonucuna ulaşırız. Doğanın ve bitkilerin gücünden ilham alarak kaliteli ürünler üreten Fransız dermokozmetik markası Nuxe, Nuxellence ailesinin en yeni üyesi Nuxellence Göz Çevresi Bakım Kremi ile yenilenmiş bir göz çevresine kavuşmanın kapılarını açıyor.

          Göz çevrenizde nelerden şikâyetçisiniz? Koyu renk halkalar, gözaltı torbaları, kırışıklıklar ya da renk tonu eşitsizliği mi, yoksa hepsi birden mi? Yeni Nuxellence Göz Çevresi Bakım Kremi tek bir üründe üç etkiyi buluşturuyor. İçeriğindeki çarkıfelek çiçeği ve hyraluronik asitle kırışıklıklara “dur” diyor, renk tonunu eşitliyor, koyu renk halkaları ve gözaltı torbalarını azaltıyor.

          Göz çevresi bakımında en önemli noktalardan biri nemdir. İnce çizgiler ve kırışıklıklar o bölgedeki nem kaybından oluşan sorunlardır. Yıpranma sürecini yavaşlatmak için cildinizin nem dengesini korumanız çok önemli, çünkü nemli deri kırışmaya karşı dirençli hale geliyor. Nuxellence Göz Çevresi Bakım Kremi, içeriğinde Hyaluronik asit ile cildin nemi hapsetmesini sağlayarak çizgileri dolduruyor.

          Nuxellence Göz Çevresi Bakım Kremi’nde bulunan soğutucu masaj aplikatörü, tüm göz çevresini uyarmak üzere geliştirilmiş. Formülü ışığı yansıtma özelliğine sahip ürün, altın rengi partiküller içeriyor. Şeftali tonunda rengiyle her cilde uyum sağlıyor. Pudramsı bitişiyle de makyajınızın altına güzel bir baz oluşturabilecek nitelikte.

          Gözlerinizin “etrafında” olup bitenleri hafife almayın. Cildinize kolajen ve hyaluronik asit takviyesi sağlayan Nuxellence Göz Çevresi Bakım Kremi ile yenilenmiş bir göz çevresine kavuşmanız mümkün.