Kerim – Buraya Kadar

          Türk Pop Müziği dünyasının son dönemlerde öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Kerim. Yeni neslin pop yıldızları arasında ilk sıraya yerleşeceğini düşünenlerin sayısı hiç de az değil. Birçok şarkıcı ve müzisyenin kendini gösterebilmek için çırpındığı müzik piyasasında bunu başarabilmek kolay değil elbette. İkinci Single projesi “Buraya Kadar” ile bu yolda ilerlemeye devam eden şarkıcı, en yeniler arasında ses getiriyor.

          Şarkıcı daha önce piyasaya sunduğu “İlla Aşk” isimli ilk single albümü ile dikkat çekmeyi başarmıştı. O günden bu yana dinleyici kitlesini artıran Kerim, bu çalışmasıyla ivmeyi yükseltmeyi hedefliyor.

          “Buraya Kadar” şarkısı, Ersay Üner imzasını taşıyan bir eser. Şarkının hem sözü, hem de müziği aynı isme ait. Çok kısa bir süre sonra Muammer Koçak‘ın yönetmen olarak yer aldığı bir kliple şarkı yeni bir formata bürünecek.

          Albüm, Sed Yapım etiketi ile piyasaya ve dinleyicilerine ulaşacak. İlk single çalışması ile elde edilen başarının ne ölçüde yakalanacağı şimdiden merak konusu. Klibin yayınlanması ile şarkının daha fazla kişiye ulaşacağı ise kesin.

CEVAP VER