Mudo Püsküllü Siyah Ceket

          Moda, son dönemlerde eskilerden aldığı tarz esintilerini yeniden hayatımıza getiriyor. Öyle ki, annelerimizin ve hatta anneannelerimizin giysileri bazen senenin modası haline gelebiliyor. Böyle durumlarda bu giysileri hala saklayanlar oldukça şanslı. Dolaplarına moda ve aynı zamanda manevi olarak değerli parçaları ekleyerek sezonu geçirebiliyorlar. Modanın hayatımıza geçen sezondan girip bu sezon da varlığını sürdürecek yeni akımı bohem tarz şıklık. En yeni ürünleri incelediğimiz sayfamızda bu kez bohem şıklığıyla, Mudo Püsküllü Siyah Ceket’e yer veriyoruz.

          Bohem tarz, 70’li yıllarda ortaya çıkan ve bir yaşam tarzını yansıtan giyim şekillerinden biri. Bu tarz daha çok rahat, özgür, gezgin ruhlu ve anı yakalayan insanların tercih ettiği bir yaşam biçimi. Çok fazla bütçe gerektiren parçalar yerine, uygun fiyatlı ürünleri farklı kullanmak gibi bir felsefe içeriyor. Yani aslında moda ile çok ilgisi olmayanların tercih ettiği bir akım ama moda bu akımdan etkilenerek ürünlerini buna göre şekillendiriyor. Bohem tarz deyince genellikle baharat tonları, desenli kumaşlar, uzun etekler, salaş etekler ve püskül detayı ilk akla gelenler arasında yer alıyor.

          Mudo Püsküllü Siyah Ceket tam da bu bohem tarz şıklığa örnek olarak, bu sezon en yeni parçalar arasında yer alıyor. Belde biten, yaka ve kollarında püskül detayları olan ceket, onu tamamladığınız parça ne olursa olsun sizi şık göstermeyi vaat ediyor.

CEVAP VER