Maybelline Fit Me Fondöten

          Güzel bir makyajın tek kahramanı yoktur. Ancak ten makyajının esas oyuncusu kuşkusuz fondötendir. Fondöten, makyaj için uygun zemini size hazırlar. Kendi cilt tipinize uygun fondöteni seçtiğinizde güzel bir makyajın ilk adımını atmış olursunuz. Fondöten kategorisinde, ülkemizde uzun zamandır merakla beklenen ürünlerden biri olan Maybelline Fit Me Fondöten, bugün En Yenileri’nin konuğu.

          Makyaj piyasasında son dönemde hiç olmadığı kadar büyük bir hareketlilik söz konusu. Her gün yeni bir makyaj trendi ile karşılaştığımız, çılgıncasına ürün çeşidine boğulduğumuz bir dönemdeyiz. Maybelline Fit Me serisi dört gözle Türkiye’ye gelmesi beklenen bir seriydi. Karma ve yağlı ciltlere uygun “Mat + Gözeneksiz Fit Me Fondötenin vaat ettiği özellikler heyecan uyandırıcı. Şöyle ki; mat görünüm, cilde kusursuz uyum sağlama ve eşit cilt görünümü.

Maybelline Fit Me Fondöten-en yenileri

          Karma ve yağlı ciltlerin en büyük sorunu parlama ve geniş gözenek görünümüdür. Yeni Maybelline Fit Me Fondöten özel pudra içeriği ile parlamayı kontrol altına alıp, gözenek görünümünü gizlemeyi sağlıyor. Doğal bitişe sahip olan fondöten cilt dokusu ve tonuyla kolayca eşitleniyor. Bu da gün içerisinde yüzünüzde ağırlık hissi yaratmamış oluyor.

          Yeni Maybelline Fit Me Fondöten içinde mikro pudra tanecikleri barındıran bir fondöten. Böylece sürer sürmez cildinizi matlaştırdığını fark ediyorsunuz. Bu matlık ise çok pudralı mat bir görünüm değil, fazla parlamaların alındığı sağlıklı bir görüntü olarak tanımlanıyor.

          Küçük bir miktar fondöteni nemli sünger, makyaj fırçası ya da parmaklarınızla cildinize nazikçe uygulayabilirsiniz. Cilde homojen olarak uygulanan ve kolayca sabitlenen Maybelline Fit Me Fondöten, uzun süre boyunca etkisini korumayı vaat ediyor. Son olarak ürün, dermotolojik testlerden geçirilmiştir ve non-komedojeniktir.

CEVAP VER