Funda Arar – Demli

          Funda Arar, müzik piyasasına girdiği günden itibaren şöhret basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmandı. Yalnızca yaptığı albümler itibariyle değil, televizyon ekranlarında yer aldığı projelerle de başarısını sağlamlaştırdı. Şarkıcı, aynı zamanda konser maratonuna da devam ederek sevenlerini mutlu etmeye devam ediyor. Güçlü sesiyle birçok şarkıya anlam katan Arar, “Demli” ismini verdiği yeni albümüyle yine adından söz ettirecek.

          Albümde hepimizin yakından tanıdığı isimlerle çalışmış Funda Arar. Soner Sarıkabadayı, Gökhan Tepe, Ayla Çelik, Febyo Taşel, Günay Çoban ve Şebnem Sungur, şarkılarda payı bulan isimler. Yine verdiği bir şarkı ile albümde pay sahibi olan Gülşen ise bir diğer sürpriz. Şarkıcının Arar’ın albümü için yazdığı şarkının adı: “Bırakma Beni”.

Funda Arar-Demli-en yenileri-2

          Albümde toplam 15 şarkı yer alıyor. Müzik piyasası ve dinleyicilerle 30 Ocak tarihinde buluşacak olan albüm, DMC etiketi taşıyacak.

          Yorumu ile yüzbinlerce insanı kendine hayran eden Funda Arar, anlaşılan o ki bu yıl da ortalığı kasıp kavuracak. Kış mevsiminin yoğun bir şekilde üzerimize geldiği şu günlerde, bu tür albüm haberleriyle bir nebze olsun ısınmak mümkün.

CEVAP VER