Bu da Nereden Çıktı?

          Komedi türü filmlerin yurt dışı örneklerinden “Bu da Nereden Çıktı?”20 Ocak tarihi itibariyle vizyona girecek en yeni filmlerden.

          Yönetmenlik koltuğunda John Hamburg‘un oturduğu film, Ian Helfer ve yine yönetmeninin oluşturduğu senaryo ile çekilmiş. Oyunculuklarda ise daha önce ünlü yapımlardan da tanıdığımız isimlerle karşılaşıyoruz. Bu oyunculardan en önemlisi ise Bryan Cranston. Onu daha önce adeta yıldızlaştığı “Breaking Bad” dizisi ile hatırlıyoruz.

Bu Da Nereden Çıktı-en yenileri-2

          James Franco, Megan Mullally, Keegan Michael Key, Adam Devine ve Zoey Deutsch gibi isimlerse diğer dikkat çeken oyuncular.

          Orijinal adı “Why Him” olan film bir ABD yapımı. Özellikle gençlik komedisi izleyicileri için hoş bir seyirlik vaat ediyor film.

Bu Da Nereden Çıktı-en yenileri-3

Özet:

          Mutlu bir aile sahibi olan Ned, tüm aileyi yanına alarak üniversitede öğrenim gören kızını ziyarete gider. Kızının bir sevgili olması fikrinden her daim korkan Ned, ne yazık ki bu gerçekle yüzleşmek zorunda kalmıştır. Silikon Vadisi’nde bir milyarder olan genç, onu kıskançlık hislerine sokmuştur. Ned’in elinden gelen tek şey kendince onunla rekabet edebilmektir. Oysa Silikon Vadisi gibi bir yerde bu hiç de kolay olmayacaktır. 

CEVAP VER