Derya Uluğ – Canavar

          Derya Uluğ, son yaptığı single çalışması “Canavar” ile zirvelere oynuyor! Trend videolar listesinde yer alan parça, şimdiden milyonlarca kişi tarafından seyredildi.

          Parçanın söz – müziği Asil Gök ve Derya Uluğ’a ait. Düzenlemesinin Ozan Çolakoğlu tarafından yapıldığı hit şarkının klibinin yönetmeni ise Ulaş Engin. DMC etiketiyle yayınlanan parça ilgi çeken klibiyle Netd Müzik aracılığıyla sevenleriyle buluştu.

Derya Uluğ-Canavar-en yenileri

          Derya Uluğ, 2016 yılında “Okyanus” adlı single’ı ile kendini tanıtmıştı. Ayrıca bu parçası ile 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Solist” kategorisinde ödüle layık görüldü.

          21 Şubat 1986’da İzmir’de doğup büyüyen yetenekli şarkıcı, küçük yaşlarından itibaren müziğe ilgili olmuş ve daha 8 yaşındayken bir ses yarışmasına katılmıştır.

Derya Uluğ-Canavar-en yenileri

          Müziğe olan ilgisini tecrübelendirmek için Muğla Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünü bitirmiştir. Aynı zamanda Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuarı yüksek lisans mezunu olan genç şarkıcı, 3 yıl Ebru Gündeş’in vokalistliğini yapmıştır. Kendisinin yeteri kadar tecrübe sahibi olduğunu hissettikten sonra da kendi single’ını çıkarmıştır. Okyanus isimli çıkış parçasının sözü ve müziği kendisine ve Asil Gök’e, düzenlemesi ise Burak Yeter’e aittir.

Derya Uluğ-Canavar-en yenileri

          Şimdi ise Derya Uluğ “Canavar” adlı en yeni parçasıyla pop dünyasında zirveye koşmaya devam ediyor.

1 YORUM

CEVAP VER