Tilla Store Yün Fular

          Moda, hayatımıza sanatın neredeyse her dalıyla  girmiş durumda. Telefon kılıfımızdan tutun da, giydiğimiz giysi, ayakkabı, takı ve her ne varsa bir trend unsuru. Aksesuarlar özellikle bu konuda başı çeken ürünler arasında. Aksesuar deyince, akla hemen takı , çanta, toka gelse de, giydiğimiz giysiye bir anlam/renk katan ve çoğu zaman soğuk kış aylarında tercih edilen fularlar ise çok kullanılan aksesuar ürünlerinden. En yeni ürünlerini mercek altına aldığımız sayfamızda, bu defa bir aksesuar markasını inceliyoruz: Tilla Store Yün Fular.

          Çoğu aksesuar gibi bir kıyafet tamamlayıcı ürün olan fularlar, ayrıca anlam bakımından kişiye feminen bir hava katar. Eskiden etek bluz takımlarda gömleklerin içine renkli bir detay olarak kullanılan bu ürünler, şimdilerde bu şekilde kullanımına ek olarak, farklı kumaş avantajlarıyla paltoların üzerine de tercih edilmektedir.

          Tilla Store markası 2.000 metrekare üretim alanına sahip, dijital ve masa baskısı teknikleri ile ipek kumaş üzerine baskı uygulayan, ve bu kumaş alternatiflerini evlerde, giysilerde ve aksesuar sektöründe kullanan bir markadır. Biz burada en yeni ürünlerinden biri olan Tilla Store Yün Fular‘a değineceğiz. 52’ye 172 cm ölçülerinde yün kumaştan tasarlanan bu ürününde marka, kuş ve ağaç deseni kullanmış. Beyaz , turuncu ve açık yeşil üzerine siyah baskılarla yapılmış bu baskıda üç farklı renk alternatifi kullanılmış. Bu soğuk kış aylarında, Tilla Store Yün Fular ile, boynunuzda farklı bir hava yaratarak yün kumaşıyla da sıcaklığı yakalayabilirsiniz.

          Tilla Store’u ayrıca blog sayfalarından da takip ederek fular bağlama teknikleri, mağaza bilgileri ve ürün detaylarına ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER