Talat Er – Her Daim Aşk

          Talat Er, popüler anlamda pek bilinmese de uzun yıllardır Türk Müziği dünyasında sanatını icra eden bir isim. TRT Müzik kanalını takip edenlerin mutlaka rast geldiklerini söyleyebiliriz. Er, aynı zamanda TRT İstanbul Radyosu‘nda saz sanatçısı olarak görev yapan isimlerden. Yıllar sonra hazırlayıp müzik piyasasına sunduğu “Her Daim Aşk” albümü, sanatçının ilk albüm çalışması olarak da dikkat çekti ve en yeniler arasına girdi.

          Albümün dikkat çeken bir diğer yanı ise yakından tanıdığımız isimlerin orkestrada yer alarak Talat Er’e verdiği destek. Hüsnü Şenlendirici klarneti, Alihan Samedov balabanı ve Coşkun Sabah udu ile stüdyo aşamasında bulunmuş. Yine yakından tanıdığımız bir isim olan Ahmet Selçuk İlkan ise seslendirdiği şiirle albüme katkı koyanlar arasında bulunuyor. Ayrıca TRT bünyesinde görev yapan müzisyenler de mevcut bu kadro içerisinde.

          12 şarkı ile oluşturulan albümde Coşkun Sabah’ın “Okyanus” isimli eserini de seslendirmiş sanatçı. Aydın Sarman ve Burcu Güven‘in prodüktör olarak görev yaptığı albüm, DoReMint etiketi ile piyasada yerini aldı.

CEVAP VER