Estee Lauder Modern Muse Nuit Parfüm

Estee Lauder Modern Muse Nuit Parfüm

          2017 yılını geçtiğimiz günlerde karşıladık. Yeni yılda yeni bir parfüm arayışındaysanız ve parfümünüzü hala bulamadıysanız, bakmak isteyeceğiniz parfümlerden birisi kesinlikle Estee Lauder Modern Muse Nuit olmalı. Estee Lauder Modern Muse ailesinin en yeni üyesi olan Modern Muse Nuit, gecenin karanlığından ilham alınarak tasarlandı. Modern Muse Nuit, gecenin gizemi, cazibesi ve şehvetini simgeleyen sarhoş edici bir koku olarak piyasaya sürüldü.

          Parfüm, her kadının hayatında önemli bir yer kaplar. Dışarı çıkarken neredeyse asla vazgeçemeyeceğimiz güzellik unsurlarından biridir parfümler. Estee Lauder Modern Muse Nuit, bir araya gelmesi çok zor olan özel notalardan oluşuyor. Parfüm, gösterişli çiçeksi notalar ile lezzetli meyvelerin, değerli odunsu notalarla kremsi notaların harmanından oluşan, uzun süre teninizde kalacak bir parfüm. Notalar ise şu şekilde:

          Çiçeksi Notalar: Mavi Papatya, Egzotik Mandalin, Günebakan Çiçeği, Yasemin, Zambak

          Odunsu Notalar: Sandal Ağacı, Tonka Ağacı, Madagaskar Vanilyası, Amber, Misk

          Harmanlarla ve zıtlıklarla şaşırtan, oldukça feminen bir parfüm olan Estee Lauder Modern Muse Nuit teninizde durdukça güzelleşen ve bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinizde toplamanızı sağlayacak bir koku. Şişesi ve kutusuyla oldukça şık ve göz alıcı bir tasarıma sahip olan Estee Lauder Modern Muse Nuit, özenle hazırlandığınız şık bir gecenin tamamlayıcısı olacak nitelikte bir parfüm.

          Bulunduğu her ortamda kokusu ile dikkat çekmek isteyen kadınlar için bir klasik olmaya aday Estee Lauder’ın en yeni parfümü Modern Muse Nuit‘i öneriyoruz…