Whitefest 2017 – After Ski Party

          “Gençlik Festivalleri” denildiğinde genelde bahar ve yaz dönemlerini hatırlarız. Özellikle üniversite öğrencilerinin oluşturduğu topluluklara yönelik hazırlanan festivaller gerçekten de heyecan vericidir. 2004 yılı itibariyle başlangıç yaparak gelenekselleşen Whitefest”, bu heyecanı kış sezonu için de diri tutan organizasyonlardan biri. Ülkemizin kış turizmi açısından en ünlü yeri Uludağ, bu festivale ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyor. Whitefest 2017“After Ski Party” başlıklı partilerle yeni yılın bu ilk günlerinde yine gençleri coşturacak.

          Söz konusu partiler için Whitefest ile Yeni Dünya Müzik bir anlaşma yapmış ve bu işin her yıl tekrarlanması planlanmış. Uludağ’da konuşlanan otel, sahne ve platformlarda eğlencenin katlanması için fikir birliğine varılmış.

          Öte yandan, organizasyonun sürprizleri arasında bir albüm çalışması da yer aldı. “Whitefest 2017 – After Ski Party” isimli albüm, Hakan Kabil ve Emrah Göktaş tarafından oluşturulan bir seçki. Aynı zamanda festival öncesi bir motivasyon kaynağı olarak tasarlanmış çalışma.

          Albüm, dünyaca ünlü DJ ve yorumcuların yer almasıyla müthiş bir enerji vaat ediyor. Sean Paul & Sak Noel, Arash & Snoop Dogg, Nicky Romero gibi isimler, parti müziği dinleyicilerinin coşkusuna ortak oluyor.

CEVAP VER