G-Star Erkek Bot

          Kar yağışı denize kıyısı olan illerimizde dahi kendini göstermişken, bu yağış altında en zor eylem haline gelen karda yürümek de çileye dönüştü. Kendi arabalarımızla trafiğe çıkmaktan vazgeçtik ama bu kez de toplu taşımanın felç olduğu gerçeğiyle yüzleştik. Son olarak tabana kuvvet yürümeyi tercih ettik ve bunun sonucunda çoğumuz düşmekten kurtulamadı. Karda düşmeden yürüyebilmek için öncelikle doğru ayakkabıyı tercih etmemiz şart. Bunun için tabanı lastik, tırtıklı ayakkabıları tercih etmeliyiz. Markaların en yeni ürünlerini incelediğimiz sayfamızda bugün G-Star erkek botunu inceliyoruz.

g-star-erkek bot-en yenileri

          Soğuk havaların tek ayakkabı alternatifi botlar. Hem kalın ve hava almayan yapısıyla bizi soğuktan koruyor, hem de giydiğimiz çoğu giysi ile kombinlenebiliyor. Bu yoğun kar yağışının olduğu günlerde ise diğer bot alternatiflerinin yanısıra, aldığımız botta bazı özelliklere dikkat etmeliyiz. Tabanın düz değil tırtıklı olması, kar tabakasının kaygan olduğu yerlerde zemine tutunarak kaymamızı önleyecektir. Ayrıca bu botlar ağır olması sebebiyle yürüyüş hızınızı ve adım mesafenizi azaltarak düşmenize mani olacaktır.

          G-Star erkek botu tam da bu saydığımız özellikleri içinde barındıran, özellikle bileği geçen boyuyla sizi burkulmalara karşı da koruyacak bir model. Siyah ve kahverengi olmak üzere iki renk alternatifi olan üründe 3 cm lastik topuk bulunuyor. Böylece sizi zeminden uzaklaştırarak üşümenizi engelliyor. Polyester iç materyali ile de bunu destekleme özelliğine sahip. Ayrıca ürünün deri olması düzenli boyama yaparak senelerce kullanmanıza imkan sağlıyor.

CEVAP VER