Fifth Harmony’den Yeni Albüm

          Fifth Harmony, popüler müzik piyasasında son yılların en çok ses getiren pop müzik gruplarından. Ally Brooke, Camila Cabello, Dinah Jane Hansen, Lauren Jauregui ve Normani Hamilton tarafından kurulan grup, isimlerini kısa sürede duyurmuştu. En başarılı albüm çalışmaları ise “Reflection” oldu ve dinleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Listelere hızlı giriş yapan şarkıları ile gündemi meşgul etmekte açıkçası çok zorluk çekmediler. Grup, bugünlerde hazırlığına giriştikleri en yeni albümleri ile yeniden listeleri zorlamaya devam edecek.

Fifth Harmony-en yenileri-2

          Grupla ilgili son gelişmelerden en önemlisi ise geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir ayrılık oldu. Camilo Cabello, verdiği sürpriz bir kararla grupla yollarını ayırdı. Çeşitli etkinlik ve turne organizasyonları sırasında vuku bulan olaya en çok şaşıran ise elbette grubun hayran kitlesi oldu.

          Yaşanan bu kan kaybına rağmen, Fifth Harmony üyelerinin geri kalanı bunun kariyerlerine bir etki yapmayacağı konusunda iddialı. Hız kesmeden müzik piyasasındaki yolculuklarını sürdürmeye kararlı görünüyorlar.

          Grubun yeni albümü, bu yıl içerisinde piyasaya sürülerek müzikseverlerin ilgi ve beğenisine sunulacak. Cabello’nun ayrılışının gruba ne ölçüde etki ettiğini ise hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER