Vichy Dermablend 3 Boyutlu Fondöten

          Kusursuz görünen her makyajın temelinde fondöten vardır. Gün boyunca cildinizin pürüzsüz görünmesini sağlar, kendinize olan güveninizi tazelemenize yardım eder. Ancak fondöten seçiminde en önemli hususlardan biri kesinlikle doğallıktır. Cildinizde maske etkisi yaratan bir fondötenden olabildiğince uzak durmaya bakın. Cilt bakım alanında kendini kanıtlamış markalardan biri olan Vichy, makyaj konusunda da farkını ortaya koyan bir ürünle karşımızda. Vichy’nin en yenisi, “Dermablend 3 Boyutlu Düzeltici Fondöten” 16 saate kadar kalıcılık vaadiyle fondötenin ötesinde bir ürün.

          Yağlı ve sivilceye yatkın ciltler için fondöten her zaman problem olmuştur. Tek başına fondöten genelde istenilen sonucu vermez. Makyaj altına ya matlaştırıcı bir baz, ya da fondöteni sabitlemek için pudra gerekir. Yeni Vichy Dermablend 3 Boyutlu Fondöten, baz, pudra ve fondöteni tek bir tüpte topluyor. Kızarıklık, leke, sivilce izleri gibi cilt problemlerinde mükemmel bir kapatıcılık sağlıyor. Yeni Dermablend Fondöten makyaj çantanızdaki diğer ten ürünlerinin pabucunu dama atacak gibi gözüküyor.

Vichy Dermablend 3D Correction-en yenileri

          Cilt kusurlarının görünümünü sadece kapatmak iyi bir çözüm değil. Yeni Vichy Dermablend 3 Boyutlu Fondöten, günden güne cilt kusurlarına etki edip görünümünü azaltmayı da vaat ediyor. Ciltteki akne izlerini ve açık gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı fondöten, ciltteki kızarıklıkların görünümünü kapatarak mat bir cilt görüntüsü yaratıyor. Size de cildinizde maske varmış etkisi olmadan, eşitlenmiş cilt tonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor.

          Vichy Dermablend 3 Boyutlu Fondöten‘de bulunan SPF 25 güneş koruması da ürünün artılarından biri. “Güneş koruması sadece yazın sürülür” düşüncesi artık rafa kalktı. Çünkü güneşten yansıyan zararlı ışınlar sadece yazın değil, kışın en kapalı havalarında dahi bizimle birlikte.

CEVAP VER