The Body Shop British Rose Maske

          Kar, ülkemizin hemen hemen yer yerinde etkisini göstermiş durumda. Soğuk havalar yüzünden çoğumuz evlere tıkılıp kaldık. Ancak bu durum kendinizi şımartmaya engel olmamalı. Hazır evdeyken ve zamanınız varken cilt bakımı yapmanın tam zamanı! Mesela soğuktan kuruyan ve nemini kaybeden cildinizi yumuşacık yapacak bir nem maskesiyle başlayabilirsiniz. The Body Shop British Rose Maske, The Body Shop’un en yeni ve etkili nemlendirici/besleyici nem maskelerinden.

          The Body Shop markası son zamanlarda yeni cilt bakım serileriyle cilt bakım ritüeline yeni bir soluk getirdi. Her cilt tipine göre ürünler tasarlayan The Body ShopBritish Rose Maske ile sağlıklı bir cilt görünümü sağlamanız için İngiltere’den elle toplanan güllerin gücünden yardım alıyor. British Rose Maske, içerdiği gerçek gül yaprakları ve aloe vera gibi doğal içerikleri sayesinde cilde yoğun nem desteği sağlıyor. Verdiği bu yoğun nem sayesinde British Rose Maskesi size yumuşak ve dolgun bir cilt vaat ediyor. Maske, jel bir dokuya sahip ve sürdüğünüzde cildinizi anında ferahlatmayı amaçlıyor.

          Paraben, parafin, silikon ve mineral yağ gibi kimyasallar içermeyen The Body Shop British Rose Maske, %100 vegan formüle sahip bir ürün. Hayvanlar üzerinde test edilmemesi bu ürünü cazip kılan en önemli unsurlardan biri.

          Cildiniz için düzenli maske kullanımı, mükemmel bir etki yaratacaktır. Soğuk havaların cildinize acımasız davranmasına izin vermeyin. Ve Unutmayın ki; yaşlanmayı önleyen en önemli faktörlerden biri de nemdir.

CEVAP VER