Perspective Tulum

          Çoğumuz günün nasıl geçip gittiğini fark edemediğimiz bir tempoda çalışıyoruz. Belki koca bir günün yetmediği durumlar da olabiliyor. Bu nedenle çoğu zaman sabah giydiğimiz giysi ile akşam yaşantımıza da devam ediyoruz. Bugün incelediğimiz en yeni ürünler arasındaki Perspective tulum, tam da bu türden durumlar için üretilmiş.

          Tüm gün aynı giysi içerisinde kaldığınızda, giydiğiniz üründen beklentileriniz de artar. Öncelikle sizi rahat ettirmesi çok önemlidir. Ter emici olması, uzun saatler üzerinizde kalsa da kolay buruşmaması -özellikle çalışanlar için- vücudunuzu çok sarmaması ve tam bedeninize göre olması rahat hissetmeniz için temel unsurlardır. Ayrıca sabahın erken saatlerinde yollara düşenler için pratik olması  da aranan bir kriterdir. Akşam katılım gereken bir davet olduğunda ise durumu kurtarması ve şık görünme beklentinizi karşılamasını beklersiniz. Tüm bu beklentileri kotaran ve son dönemin popüler ürünü olan tulumlar vazgeçilmez parçalar olarak markaların ürünleri arasında yerini alıyor.

          Piyasada pek çok tulum üreten firma var fakat kumaş kalitesi ve çizgisiyle Perspective tulum göze çarpıyor. Tulumu diğerlerinden ayıran birincil fark ise kumaş kalitesi. “Liyosel” denilen ve yapısı bozulmuş selülozdan üretilen bu ürün aslında uzun bir süredir hayatımızda yer alıyor. Çoğu üründe kullanılan bu malzemenin tercih sebebi, çamaşır makinesinde veya kuru temizlemede kolaylıkla temizlenmesi ve buruşmayan bir yapıda, kayan bir kumaş olması.

          Rahatlığı ve elegan tarzıyla ofiste, altına bir stiletto ile akşam davetinde de kullanabileceğiniz Perspective tulum mağazalarında sizleri bekliyor.

CEVAP VER