Polaroid Pop

          Şipşak fotoğraf makinalarının mucidi Polaroid, CES 2017’de yeni makinası Polaroid Pop ‘u tanıttı.

          80. yılını kutlayan Polaroid, geçmişin izlerini bugüne taşımaktan vazgeçmiyor. Son olarak tanıtılan Polaroid Pop ile yine sevenlerinin kalbinde taht kurmaya devam ediyor. Çift LED flaş destekli 20 MP çözünürlüklü kameraya sahip olan Pop, mürekkepsiz baskı teknolojisi ZINK ile 7×10 cm boyutlarındaki fotoğraf kağıtlarına baskı yapabiliyor. Tabii ki Polaroid vazgeçilmezi beyaz çerçeveli baskı yine es geçilmemiş.

          3.94 inçlik dokunmatik ekrana sahip olan Pop,  yalnızca fotoğraf değil, 1080p (Full HD) çözünürlüğünde video da çekebiliyor. 128 GB’a kadar arttırılabilir hafızası kullanıcılarına fazlasıyla depolama alanı sunuyor.

polaroid pop-en yenileri

          Günümüzde çok sık kullanılan sosyal medya platformları da düşünülmeden geçilmemiş. Kullanıcıları en çok mutlu edecek özelliklerden biri, cihazın Bluetooth ve Wi-Fi desteği. Bu destekler ile cihazı akıllı telefonunuz ile bağlantıya geçirebiliyorsunuz ve çektiğiniz fotoğrafları telefonunuza kolaylıkla aktarabiliyorsunuz. iOS ve Android platformları için ücretsiz sunulan Polariod Baskı Uygulaması ile de çektiğiniz fotoğrafları düzenleme, filtreleme, çıkartma ekleme gibi uygulamalar yapabiliyorsunuz. Ayrıca telefonunuzdan çektiğiniz bir fotoğrafın da baskısını alabiliyorsunuz.

          Yuvarlak hatlara sahip sempatik bir tasarımı olan Polaroid Pop, 2017’nin son çeyreğinde satışa sunulacak.

CEVAP VER