John Frieda Brilliant Brunette Saç Bakım Serisi

          Kahverengi saçlara mı sahipsiniz? O zaman bu ürünler tam size göre! John Frieda markasının en yenisi Brillliant Brunette şampuan ve saç kremiyle daha koyu veya daha açık kahverengi saçlar yaratma şansınız var artık.

          Yeni nesil şampuanlar saçınızı temizlerken aynı zamanda bakım da yapıyor. Saç renginizin tonlarını bir bakım ritüeliyle güzelleştirmek ise, adeta bir devrim niteliğinde. Her saç rengine özgü özel ürünler üreten John Frieda’nın yeni inovatif ürünü Brilliant Brunette Visibly Deeper” ve “Visibily Brighter”, size saçınızdaki kahverengi tonları daha da güzelleştirme imkânı veriyor.  Sadece kahverengi saçlar için yaratılan John Frieda Brilliant Brunette saç bakım serisinin bu yeni ürünlerinin her biri, saçınızın farklı bir tonunu ortaya çıkarmak için tasarlanmış. Bu iki yeni saç bakım serisi sayesinde kahverengi saçlarınızın yeni görünümüne bayılacaksınız.

john frieda brilliant brunette-sac bakim serisi-en yenileri

          Brilliant Brunette Visibly Deeper kahverengi saçlarınıza daha koyu, daha tok ve daha eşit tonlar kazandırmayı desteklerken, Brilliant Brunette Visibily Brighter ise saçınızın ışıltısını arttırmaya ve saçınıza daha açık altın sarısı tonlar vermeye yardımcı oluyor. Yani saç renginizi bir tona kadar açıp, saçlarınıza güneş ışığı vurmuş efekti yaratmanızı sağlıyor.

          John Frieda Brilliant Brunette kahverengi saçlara özel bu seri, saç rengini sabitleme, koruma, nemlendirme ve canlandırmayı destekleyen özellikleriyle kahverengi saçların favorisi olacak gibi gözüküyor. Saçlarınızı kış aylarına yeni, devrim yaratan John Frieda Brilliant Brunette serisi şampuan ve saç kremleriyle hazırlayın. Saçlarınızı daha koyu veya daha açık bir görünüme kavuşturun.

CEVAP VER