Shameless Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor!

          Shameless dizisi, kendi türü olan kara mizah dalında en büyük yankıyı uyandıranlar arasında belki de ilk sırada. “Utanmaz” bir adam ve ailesi etrafında gelişen olayları anlatan dizi, sıradışı karakterleriyle şaşkınlık yaratmıştı. Yine de 7 sezon boyunca artan bir şekilde takip edildiğine bakılacak olursa, bu şaşkınlığın keyfe evrildiği söylenebilir. Başları beladan bir türlü kurtulmayan bu utanmasız aile, Türk izleyicisi tarafından da yoğun bir ilgiyle takip ediliyor. Dizinin fanı olacak kadar geniş bir kitle, her yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor her yıl. Birkaç yıldır konuşulan bir proje ise gerçekleşmek üzere: Shameless Türkiye’ye Uyarlanıyor!

shameless turkiye-en yenileri-2

          Dizi, Med Yapım aracılığı ile karşımıza çıkacak. Daha önce de uyarlama bir diziyi başarıyla kaleme alan Meryem Gür ise senarist olarak seçilmiş. Birbirinden özgün karakterlere sahip dizinin kadrosu için birçok ünlü isimle görüşmeler sürüyor. Netleşen ve medyaya sızan ilk isim ise Hazal Kaya.

          Küçük kardeşlerine adeta ebeveynlik yapmak durumunda kalan Fiona Gallagher, Hazal Kaya’nın canlandıracağı karakter olacak. Dizinin en çok ilgi toplayan bu karakterine oyuncunun nasıl bir ruh katacağı şimdiden merak konusu.

          Dizinin hayli sıradışı sahnelerinin ülkemiz ekranlarında ne ölçüde yumuşatılarak gösterileceği de seyircilerin merak ettikleri arasında. Gelen yeni haberlerle birlikte tüm bu meraklarımızı gidermeyi şimdiden heyecanla bekliyoruz.

CEVAP VER