Twinsaction Sırt Çantası

          Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, hayatlarımız ve alışveriş alışkanlıklarımız da değişti. Online alışveriş kavramı gündelik yaşantımıza girdiğinden beri, hepimiz internetten sipariş vermeye başladık. Dolayısıyla hayatımızı kolaylaştıran detaylar arasında online alışveriş hemen yerini aldı. Ayrıca bu alışveriş şekli, tasarımcıların markalaşarak bize ulaşmalarını da sağladı. Bu tasarımcılardan biri, en yeni ürünlerinden olan Twinsaction Sırt Çantası ile karşımıza çıkıyor.

twinsaction sirt cantasi-en yenileri

          Twinsaction iki ikiz kız kardeşin birlikte kurdukları, ayakkabı ve çanta tasarımı yaptıkları bir marka. Herkes gibi önce instagramda başlayan tasarımları sonraları markalaşmış ve şimdi kendi sitelerinde satış yapıyorlar. Milano’da eğitim alan kardeşlerin ürettiği ürünlerin farkı ise hepsinin el işçiliği ürünü olması. Şehir kadınının modern ve aktifliğinden ilham alarak tasarladıkları ürünler, günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek nitelikte. Markanın diğer ayırıcı unsuru, ürünlerinin kaliteli ve deri ürünlerinin de gerçek deriden üretilmesi.

twinsaction sirt cantasi-en yenileri

          Markanın en yeni ürünlerinde, hayatımızın başrolünde kullandığımız çanta modellerinden biri olan Twinsaction Sırt Çantası tasarımı görmekteyiz. Dayanıklı malzemeden el işçiliği ile hazırlanan model, siyah, vişne ve taba olmak üzere üç farklı renkte tasarlanmış. Marka el işçiliği ile neler yapılabileceğini kaliteli vurgusuyla gözler önüne sermiş. Ayrıca yerli üretim olmasıyla da bir gurur kaynağı.

          Şimdilik sneaker ve Twinsaction Sırt Çantası gibi kombin çanta üreten tasarımcıların yeni ürünlerini, en yenilerde paylaşmaya devam edeceğiz. Amaçladıkları gibi uluslararası bilinirliğe ulaşmalarını diliyoruz.

CEVAP VER