Batik Düz Casual Kaban

          Kış modasının vazgeçilmez parçaları kabanlar, naftalinlerin arasından çıkalı çok oldu. Eskiyen, modası geçen, ya da sıkılanların imdadına ise markaların kış sezonu alternatifleri çare oluyor. Kadın giyiminde yılların markası Batik, Düz Casual Kaban ürünüyle kış sezonunun en yeni ürününü bizlere sunuyor.

          Hava soğudukça dışarıya çıkarken üzerimize atacak ürün alternatifleri arıyoruz. Her model, her kumaş her havada bizi konfora ulaştırmıyor. Yağmurlu ama serin bir günde yağmurluk yetmiyor. Soğuk ama içimize kalın giyindiğimiz günde de yünlü kumaşlar fazla geliyor. Böyle durumlar için alternatif bir ürün Batik Düz Casual Kaban. Fazla kalın olmayan kaşe yapısında, bordo kumaştan tasarlanan ürün kalın giyilen günlere güzel bir seçenek. Kumaşın ince olması sebebiyle daha ince gösteren kaban, diz üstü bırakılarak eteklerle şık bir kombin elde edilmesi amaçlanmış. Bordo rengin tam bir kış rengi olmasıyla da göz dolduruyor. Ürünün önünde iki tane derin cebinin bulunması, kısa süreli gezilerde çantasız çıkabilme imkanı sağlıyor. Yakasından gelen volanlar hem bu senenin modası, hem de ani hava değişikliklerinde rüzgardan korumayı vaat ediyor. Kabanda hiç bir ilik detayı olmamakla birlikte, arkadan gelen bir kuşak sayesinde bağlanabiliyor.

          Senenin modası, kumaş kaban her markanın vitrinlerini süslüyor. Batik markasının da buna katkısı olan düz casual kaban, sizleri mağazada bekliyor.

CEVAP VER