Kiehl’s – Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil

          Makyaj yapmayı ne kadar seviyorsak, makyaj çıkarmayı da bir o kadar sevmiyoruz. Ancak makyajla bir gece bile uyumanın cildimize verebileceği zarar oldukça fazla. Bu yüzden cildimizi üzmeyip onu nazikçe ve derinlemesine temizlememiz şart. Kiehl’s ise bize yardımcı olması için güzel bir ürün yaratmış. Firma, en yeni ürünü Kiehl’s Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil makyaj temizleme yağı ile karşımızda.

          Cilt bakımındaki en önemli adımlardan biri makyaj temizliği. Cildimizin kusursuz olması için tüm gün maruz kaldığımız kir ve makyajı arındırmamız şart. Midnight Recovery serisi ise Kiehl’s’ın sevilen serilerinden. Bu seriye yeni eklediği Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil makyaj temizleme yağı, su ile birleştiğinde temizleme sütüne dönüşüyor. Cildi nazikçe fakat etkili bir şekilde temizliyor. Size de tazelenmiş cildinizin keyfini çıkarmak kalıyor.

Kiehls-Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil-en yenileri

          Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil, içinde bulunan Skualan, Akşam Sefası Yağı ve Lavanta Yağı gibi özel yağlar sayesinde hem makyajı temizlerken hem de cildi besliyor. Özellikle lavanta yağı iltihaplı veya tahriş olmuş cildi yatıştırıyor. Stresi uzaklaştırmak ve duygusal dengeyi sağlamakta da yardımcı aynı zamanda. Ki bu, uyumadan önce en çok ihtiyacımız olan şeylerden biri.

          Ürünü, kuru veya ıslak ellerinize 3-4 pompa, göz çevresi dâhil olmak üzere kuru cilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Sonrasında ılık su ile durulayıp, kuru havlu ile kurulamanız yeterli oluyor. Ürün yağ formunda bir temizleme ürünü olmasına rağmen ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Komedojenik olmayan Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil, ciltte sivilceye de sebep olmuyor.

          Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil ile makyaj çıkarma uygulamasını zevkli hale getirmek mümkün. Zaten bütün bu cilt bakım ritüelini eğlenceli hale getirmek sizin elinizde… Sabah yüzünüzde kalmış parçalı makyajlarla uyanmamaksa en önemli artısı!

CEVAP VER