Olanlar Oldu

          Ata Demirer, mizah dünyasında yıllardır yüzümüzü güldüren isimlerden biri. Sahne ve televizyon ekranlarında boy gösterip ünlü olduktan sonra girdiği sinema piyasasında da başarılı bir kariyere imza attı. “Eyvah Eyvah” filmi, devam serisi ile birlikte milyonlarca seyirciye ulaşırken, sanatçının başarısını da katlamış oldu. Bu kez farklı bir film projesi, “Olanlar Oldu” ile en yeniler arasında Demirer ve her zamanki iddiasını sürdürmeye hazırlanıyor.

olanlar oldu-en yenileri-2

          Yine bir komedi türü örneği olan filmin yönetmenliğinde Hakan Algül‘ü görüyoruz. Senaryo tarafında ise yine Ata Demirer imzası var. Oyunculuklarda Ata Demirer‘in yanında Salih Kalyon, Tuvana Türkay, Toprak Sergen ve Ülkü Duru gibi isimleri görüyoruz.

          “Olanlar Oldu”, her Ata Demirer projesi gibi yine kahkaha ve keyif vaat ediyor. Türk komedi filmlerinden hoşlananların laçırmak istemeyeceği bir film olduğunu söyleyebiliriz.

Özet:

          Annesi ile birlikte bir Ege kasabasında yaşayan Zafer, buranın en güzel kızlarından biriyle birlikteyken ayrılmıştır. Oğlunun yine evlenmemiş olmasına içten içe üzülmekte olan anne, bu duruma bir çare bulmaya karar verir. Zafer ise bu sırada kendi teknesiyle bir tur içerisindedir ve beklenmedik olaylar peş peşe meydana gelmeye başlar. 

 

CEVAP VER