LC Waikiki – Hırka

          Kış mevsimi; hava soğuk… Bazen ne giysek de üşümeye devam ettiğimiz havalar geldi. Ekolojik dengenin yerine oturması için bu soğuğa, yağışlara sonsuz ihtiyaç varken biz de sızlanmadan, markaların bize sunduğu seçeneklerle, soğuklara karşı önlemimizi almaya çalışıyoruz. LC Waikiki markasının en yeni ürünleri arasında olan çok şık bir hırka ile bu soğuklara çözüm bulabiliriz.

          LC Waikiki markası her eve, her yaşta girmiş bir marka olarak hayatımızın birebir içerisinde yer alıyor. Çocukken maymun ikonu ile hatırladığımız bu marka, bir zamanlar çocuk alışverişinde akla gelen tek markaydı. Tekstilin ülkemizde kazandığı başarı sonucu, LC Waikiki markasına çok rakip de katıldı. Ama müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve uygun fiyat politikası ile yoğun ilgi gören marka, hala tekstil sektöründe zirve markalar arasında yer alıyor.

          Markanın kış sezonundaki en yeni ürünlerinde kalın kumaştan tasarlanan kalın, lacivert bir hırka görüyoruz. Erkekler için üretilen ürünü diğer ürünlerden ayıran özelliği, takım elbise ceketi şeklinde tasarlanmış olması. Böylece marka tarafından üşümeden rahatlıkla ofiste, dışarıda kumaş pantolon ile kombinlenebilecek bir ürün seçeneği sunulmuş. Ayrıca tüm beden ölçülerine sahip hırkanın yakasında ve dirseklerinde yer alan deri detaylar, ceket havasını tamamlamış ve ürünü hareketlendirmiş. Akrilik, polyester karışımı olan ürünü, yün alerjisi olanlar rahatlıkla kullanabilirler.

CEVAP VER