Gülsha Gece Gül İksiri

Gülsha Gece Gül İksiri

          Cilt bakımında yüz yağları önemli bir yere sahip artık. Cildi doğal olarak nemlendiren yüz yağları modern zamanın cilt bakım mucizelerinden sayılıyor. Gül yağı, bu özlerin en kıymetlisi. Gülsha’nın en yeni ürünü Gece Gül İksiri gülün mucize ve kalitesini tüm doğallığıyla sunuyor. 4000 kg gülden damla damla sadece bir litre çıkartılan bu yüz yağı, Isparta’da yetişen, kozmetik dünyasının en değerli gül türü “Rosa Damascena” özlerini barındırıyor.

          Piyasada satılan yağların çoğu, değerli yağlara ucuz yağlar katmak suretiyle seyreltilerek saflığını yitirmiş yağlar. Gülsha ise kuvvetli bir hücre yenileyici olarak anti aging etkisiyle bilinen gül yağını kaynağından size iletiyor.

          Gülsha Gece Gül iksiri‘nin gece yatmadan önce kullanılması öneriliyor. Çünkü gün boyunca yıpranan cildimizi onarmak ve güne taze başlamak için en iyi zaman gece. Gece yatmadan önce cildimize ne kadar iyi bakım uygularsak, sabah uyandığımızda karşılığını o kadar iyi alırız. Gülsha Gece Gül İksiri, biz kadınlara gerçek güzellik uykusu vaat ediyor…

          Peki, ne yapıyor bu gül yağı cildimize? Gülsha Gece Gül İksiri, nemi cilde hapsederek cildin su ihtiyacını karşılıyor. Zamanla oluşan kırışıklık ve sarkmalarla savaşıyor. İçinde bulunan hyaluronik asit ile harmanlanmış esansiyel gül yağı ile yapıyor bunu. Böylece cildin yapısı güçleniyor ve elastikiyeti artıyor.

          Gülsha Gece Gül İksiri‘ni, 3–4 damla şeklinde avuç içinize alıp dairesel hareketlerle masaj yaparak tüm yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz.