Müzioon En İyiler

          Bir yılı daha acısı ve tatlısıyla geride bırakmış durumdayız. Yeni yılla birlikte yeniden beklentilerle dolu hayatlarımıza başladık. Geçtiğimiz yılda bıraktıklarımız ise henüz tazeliğini kaybetmiş değil. Sanat dünyası ve müzik piyasasında yaratılan eserler, henüz eskimedi ve zihinlerimizde, dillerimizde yerlerini koruyorlar. Birçok yayın organı, geçen yılın en beğenilen şarkılarını içeren albümler oluşturdu. Bu furyanın dinleyiciler tarafından da ilgiyle karşılandığını gözlemliyoruz. Bu kategorinin en yeni albümlerinden “Müzioon En İyiler”, sevdiğimiz şarkıcıların eserlerini bir kez daha kulaklarımıza misafir ediyor.

          16 şarkıdan oluşan albüm, Hande Yener‘in “Mor” şarkısı ile açılış yapıyor ve Berkay‘ın “İzmirli” şarkısı ile son buluyor.

          Murat Dalkılıç, Serdar Ortaç, Yıldız Tilbe, Manga, Seksendört, Fettah Can, Atiye ve Tan Taşçı gibi isimlerle de karşılaşıyoruz albümde.

          Müzioon En İyiler, içerdiği düet çalışmaları ile de dinleyicilerin beğenisine sunulmuş. Fikret Dedeoğlu ile Yıldız Tilbe‘den “Unutamazsın”Hande Yener ile Serdar Ortaç‘tan “İki Deli” özellikle dikkat çekiyor.

          Bu tür çalışmalara ilgi duyanların arşivine katabileceği albüm, raflarda dinleyicilerin ilgisine sunulmuş durumda.

CEVAP VER