DeFacto – Panço

          2017’nin ilk günleri soğuk havaları da birlikte getirdi. Çoğu yer beyaz renge bürünürken, kar yağmayan yerlere de aşırı soğuklar geldi. Bu durumda, paltoların üzerine bir şey atma ihtiyacımız oluştu ve imdadımıza pançolar yetişti. Hemen her çeşit ürünün bulunduğu DeFacto markası en yeni ürünlerinde, oldukça trend bir panço ile karşımızda.

          Moda dünyasının her daim kullanmayı sevdiği zamandan bağımsız öyle parçalar var ki, bize her daim şıklığı vaat ediyor. O parçalardan biri de pançolar. Onlar, her tür kombini kotaran, gündüz skinny jean ve spor ayakkabı ile, geceyse kadife etek ve çizme ile paltoların üstüne kullanılabilen parçalar. Kullanıldığı yün kumaşlar etkisiyle, hem sıcak tutan, hem de şık gösteren ve üst üste giyinme modasını yakalamamızı sağlayan pançolar, dolaplarımızda kurtarıcı parçalar olarak bu sezon yer alacak.

          DeFacto sunduğu geniş ürün yelpazesiyle hemen her yaş grubuna hitap eden bir marka. Jeanden paltoya, çantadan gömleğe hatta ayakkabıya kadar her ürünü içerisinde bulunduran ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir mağaza alternatifi. Bu avantajının yanında modayı da takip eden marka, bu sezon ürünlerinde bakır tonlarında bir pançoya yer vermiş. Standart bedende üretilen panço, soğuk kış günlerinde ister tek, ister paltonuzun üzerinde tercih edebileceğiniz bir model. Markanın sloganında söylediği gibi: “Bu kış DeFacto’ya gelmezseniz üşütürsünüz.

CEVAP VER