Baaghi: Asi ve Aşık

          Hint Sinemasıen yeni filmler ile dünyayı kasıp kavurmayı sürdürüyor. Uzun yıllardır büyük mesafe kat ederek hatırı sayılır bir izleyici kitlesi edinen sektör, hız kesmeksizin başarılarını katlıyor. Müziği, görselliği ve kendine özgü anlayışı ile fark yaratan Hint Sineması’nın son örneklerinden biri ise “Baaghi: Asi ve Aşık”.

          Orijinal ismi “Baaghi: A Rebel for Love” olan filmin yönetmenlik koltuğunda ünlü yönetmen Sabir Khan oturuyor. Daha önce çektiği filmlerle Türk sinema izleyicilerinin de büyük beğenisini kazanan yönetmen, romantik dram türündeki bu filmiyle yeniden seyircilerin huzurunda.

baaghi-asi ve asik-en yenileri-2

          Filmin oyunculuk kısmında ise Shraddha Kapoor, Sudheer Babu Posani ve Tiger Shroof gibi isimlerle karşılaşıyoruz.

Özet:

          Ronny, 23 yaşında asi ve asabi bir gençtir. Babası onun bu yönlerinin törpülenmesi gerekliliğine inandığı için sakin bir bölgenin disiplinli okuluna yazdırmaya karar verir. İkisi birlikte okula doğru yola çıkarken, Ronny aniden Siya ile tanışır. Siya da ona benzer özellikler taşıdığından aynı okula gönderilmektedir. Ronny ona aşık olmuştur ancak okulun en serseri öğrencisi Raghav onun rakibi durumuna geçer. Siya ile birlikte olabilmek için Ronny’nin önünde çetin bir yol vardır.

CEVAP VER