Şevval Sam – Nanninom

          Şevval Sam, tıpkı annesi Leman Sam gibi müzik kariyerinde başarılı bir yolculuk yapıyor. Yaptığı albümler kadar verdiği konserlerle de adından söz ettiren şarkıcı, çok yönlü karakteriyle de dikkat çekiyor. Yer aldığı farklı projelerde ortaya koyduğu performansla bunu her defasında ispat etme başarısını göstermişti. Sanatçı, en yeni çalışması “Nanninom” ile yeniden farklı bir projeye imza atıyor.

sevval sam-nanninom-en yenileri-2

          Bu albüm, Şevval Sam’ın çocuklar için hazırladığı bir yeni yıl sürprizi. Yazdığı masalları çocuk dinleyicilere ulaştıran sanatçı, onları bu şekilde mutlu etmeyi amaçlıyor. Hatta büyüklerin de mutlu olmak için içlerindeki çocuğa kulak vermeleri gerektiğinin altını çiziyor. Yani albümün büyüklere de hitap ettiğini vurgulamış oluyor böylece.

          Albüm 10 şarkı ve ayrıca 2 öykü ile oluşturulmuş. Sanatçı albümün oluşumunda yazarlık ve yorumculukla yetinmeyip, resimleme ve tasarım gibi ayrıntıları da kendi üstlenmiş.

          Kurulduğu günden itibaren hep özgün işlerin yayınlanmasına aracılık eden Kalan Müzik ise albümü dinleyicilerle buluşturuyor.

          Büyüklerin yeni yılda çocuklara vereceği en güzel hediyelerden biri olarak gösterebiliriz albümü.

CEVAP VER