Avon True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici

          Bazen uzun bir günün ardından makyajınızı temizleyemeyecek kadar yorgun hissedersiniz kendinizi. Ancak sağlıklı bir cilde sahip olmak için derinlemesine temizlik şart! Uykunuz ne kadar gelse de, makyaj ile asla uyumamalı ve cildinizi temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Avon’un alt markası Avon True serisinin en yeni ürünü Avon True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici, yüz bakımının öneminin farkında olan kadınların hayatını kolaylaştırmaya geliyor.

          Tüm cilt tipleri farklı bakım gerektirse de aslında hepimizin yaptığı şeyler aynıdır. Günlük yüz temizliği süreçlerini daha etkin hale getiren ve hızlandıran Avon True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici, canlı ve sağlıklı bir görünüm için chia tohumundan güç alarak oluşturulmuş bir ürün. Chia tohumu, Güney Amerikalı yerlilerin sağlıklı beslenmesi ve genç görünmesini sağlayan bitkilerin başında geliyor.

          Doğal özlerle geliştirilen Avon Nutra Effects, tohumların mucizevî gücüyle yüz temizliğinin tüm adımlarını tek bir üründe birleştiriyor. Avon True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici ile makyaj çıkarma, cildi temizleme, canlandırma, tonikleme ve tazeleme işlemlerini tek bir ürünle gerçekleştirmek mümkün.

Avon True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici-en yenileri

          Avon True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici, farklı kullanım şekilleriyle hem günlük temizlik, hem de haftalık bakım ihtiyaçlarını karşılıyor. Ürünü temizleyici olarak kullanmak için nemli yüze masaj yaparak uygulamak ve ılık suyla durulamak yeterli. Cildin daha derinlemesine temizlenmesi ve nemlendirilmesi için Avon Nutra Effects Hepsi Bir Arada’yı haftada bir ya da iki defa scrub ya da maske olarak kullanabilirsiniz.

          Avon True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici, yoğun günlük programı nedeniyle cilt bakımını en hızlı, kolay ve etkili şekilde tamamlamayı tercih eden kadınların favori ürünü olmaya aday. Avon’un marka elçisi Burcu Esmersoy’un da tercihi.

          Cildimiz bizim için çok değerli. Nasıl bir durum söz konusu olursa olsun, cildinize hoyrat davranmamalısınız. Avon True Nutra Effects Hepsi Bir Arada Temizleyici ile yeni yılda tohumların gücünü cildinizde hissedin.

CEVAP VER