Yüreğim Rehin – Deniz Derin

         Naşide Göktürk aramızdan ayrılalı çok olmadı. Yazdığı ve söylediği şarkılarla, hatta şiirleriyle kendine özgü bir tarzı olan sanatçı hoş bir sada bıraktı bize. 90’lı yıllarda müzik piyasasında ses getirmiş ve özellikle Yüreğim Rehin” adlı şarkısıyla kitlelere ulaşmıştı şarkıcı. Güçlü ve dokunaklı yorumu ile birçok insanın gönlünde taht kurmayı başarmıştı kısa bir süre içerisinde. Unutulmayanlar arasına katılarak bu dünyadan göç eden şarkıcı, yeni çalışmalarda da anılmaya devam ediyor. Onu yad eden en yeni çalışma ise Deniz Derin’in sanatçıyla özdeşleşen şarkıyla isimlendirdiği albüm.

         Albümde “Yüreğim Rehin” ve bu şarkının remix versiyonu ile birlikte 5 şarkı bulunuyor. İki Kelime”, “Kelebek” ve “Yüreğin Varsa”, albümün diğer şarkıları.

         Deniz Derin, ilk klip çalışmasını yine Naşide Göktürk’ün ünlü şarkısı ile oluşturdu. Ümraniye Platoları’nda çekilen klip, ekibin de içine sinen bir çalışma olarak gerçekleşmiş.

         Muhteşem Candan’ın yapımcı olarak görev aldığı albüm, Elenor Müzik etiketi ile piyasaya sürüldü. Naşide Göktürk’e bir vefa borcu olarak da değer kazanan albüm, sanatçının hayranlarının da ilgisini çekecek bir kapasitede.

CEVAP VER