Pastel Klasik Ruj

          Mevsim ve sezonun değişmesiyle güzellik trendleri de değişir. Giysilerimizle birlikte tabii ki makyajımızla da kışa uyum sağlarız. Mantomuza sarınır ve koyu renklere sığınırız. Kış sezonunda nasıl ki kıyafetler için renk tercihlerimiz değişiyorsa, kadınların ruj renkleri konusundaki talepleri de değişebilir; elimiz koyu renkli rujlara gidebilir. Uçuk pembeler ve parlak kayısı tonları rafa kaldırılırken kırmızılar, bordolar, mürdümler yani koyu renklere dair ne varsa her şey makyajımızı tamamlayıcı bir detay halini alır. Pastel de yepyeni Pastel Klasik Ruj serisine birbirinden çarpıcı en yeni kış renklerini kattı.

pastel klasik ruj-en yenileri

          2017 kış sezonu güzellik trendlerini yakından takip ederek oluşturulan yeni Pastel Klasik Rujlara bayılacaksınız. Her zevke hitap eden renklerin bulunduğu bu seri paraben içermemesiyle dikkat çekiyor. Parlaklık ve örtme konusunda ruj tutkunlarının beklentilerini karşılayacak gibi gözüküyor. Çok geniş renk seçeneğine sahip rujlardan mutlaka sizin için de bir tane vardır.

          Makyajında nude renk ve pembe rujlardan sıkılanlar için çok farklı ve çarpıcı renk seçenekleri de sunmuş Pastel. Gece mavisi (No:18), Vamp Siyah (No:19), Cazibeli Bordo (No:58) ve Asi Koyu Mor (No:59) bizim favorilerimizden.

pastel klasik ruj-en yenileri

          Makyaj trendleri dönemlere göre değişiyorsa da, rujlar her zaman kadınların en favori parçaları olarak kalacak makyaj malzemelerindendir. Siz de yılbaşı gecesi ya da yeni yılda dolgun, çarpıcı ve parlak dudaklara sahip olmak istiyorsanız, Pastel Klasik Ruj serisine bir göz atabilirsiniz…

CEVAP VER