Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanları Anatomisi

          Sağlıklı yaşam, günümüzde her yaştan insanın önemsediği ve amaçladığı bir yaşam şekli. Modern hayatın avantajları yanında birçok dezavantajı da beraberinde getirmesiyle birlikte sağlıklı yaşam üzerinde daha fazla düşünmeye başladık. Beslenme alışkanlıkları değiştirilmeye, spor yapma fikri hayata geçirilmeye çalışılıyor mümkün olduğunca. Doğal yaşam alanları ve spor salonları gün geçtikçe daha fazla insanı misafir ediyor bu yüzden. Egzersizlerin ne kadar önemli olduğu daha çok idrak ediliyor. Fitness antrenmanlarının kadınlar tarafından büyük rağbet görmesi de bu durumun göstergelerinden biri. “Kadınlar İçin Kuvvet ve Fitness Antrenmanları Anatomisi” kitabı, bu konuda en yeni argümanların bulunabileceği bir kaynak.

          Kitap, egzersizin vücuda olan etkilerini vurguluyor öncelikle. Kullandığı görsellerle de bunu daha net bir şekilde anlatıyor. 100’e yakın egzersiz türüyle okuyuculara farklı alternatifler sunuyor. Kasların bütün bu egzersizler sürerken nasıl bir işleyişle çalıştığına dair çizim destekli bilgiler veriyor ayrıca.

          Kitabın en önemli artılarından biri, fitness sporu ile meşgul olan her yaştan insana hitap ediyor olması. Aynı zamanda bireysel egzersiz programları için de testler eşliğinde destekliyor okuyucuyu.

          Mark Vella’nın kaleme aldığı kitabı dilimize Burcu Çekmece çevirmiş. Akılçelen Kitaplar da kitabı yayınlama işini üstleniyor.

 

CEVAP VER